Przejdź do głównej zawartości

Jak wzmocnić szkolenie? Webinary!

Niełatwo znaleźć na rynku firmę, która w sposób pełny zajmuje się szkoleniem swoich kursantów. Są tematy, które trudno będzie przedstawić na spotkaniach szkoleniowych. Dlatego pojawia się propozycja, aby uzupełniać je przez webinary.


Jest to doskonała metoda na uzyskanie dodatkowych kompetencji przez zatrudnionych w danej firmie bez konieczności wychodzenia z biura. Zapisanie się na szkolenia online jest bardzo łatwe, a dodatkowo powodują one niższe koszty aniżeli szkolenia stacjonarne. Zyski są bardzo podobne - po zakończeniu spotkania i opcjonalnym wykonaniu egzaminu końcowego, zatrudnieni otrzymują cenne certyfikaty, mogące na przyszłość zwiększyć ich szansę na awans lub bardziej zadowalające miejsce pracy.

Dostępność tego typu opcji często wiąże się także z tym, jak wygląda zarządzanie praca zdalna w danym zakładzie pracy. Przełożeni korzystają ze zlecenia swoim podwładnym wzięcia udziału w webinarach z domu. Aktualnie gdy mamy do czynienia z epidemią będą z tego znacznie częściej korzystać. Udział w szkoleniach online z domu wymaga od uczestników zainstalowania bezpłatnego oprogramowania (chociaż nie w każdym przypadku, bo niektóre komunikatory są dostępne w wersji przez przeglądarkę). Osoba prowadząca takie szkolenie, nie tylko będzie dla wszystkich uczestników widoczna w okienku kamery. Udostępni tam też podgląd własnego pulpitu oraz prezentację wcześniej na tę okazję przygotowaną.


Ciekawe artykuły: http://tiny.cc/leady-sprzedazowe


Najbardziej prestiżowe firmy szkoleniowe zapewniają dostęp do dodatkowych materiałów dla swoich kursantów także po ukończeniu pełnego cyklu. Webinary mają tę przewagę, że bez problemu stworzymy sobie notatki na komputerze poprzez używanie zrzutów z ekranu i oznaczaniu najważniejszych dla nas zagadnień. Można też zapytać o możliwość późniejszego skontaktowania się z prowadzącym w razie pojawienia się dodatkowych niejasności.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Użytkowanie wieczyste

Użytkowanie wieczyste przez bardzo długi czas stanowiło formę użytkowania gruntów, w szczególności tych należących do Skarbu Państwa. Wprawdzie wprowadzone ostatnio zmiany nieco je modyfikują, dając możliwość w wielu sytuacjach zniesienia tej formy, jednakże w wielu kwestiach wciąż jest w mocy. Jednakże ze względu na szczególną formę, uregulowania dotyczące użytkowania wieczystego znaleźć można w bardzo wielu przepisach.